Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno

Úspěch na ME 2022

Dne 20. až 23. října se v Itálii konal 26th OPEN European Fudokan Karate Championship a 26th European Fudokan Cup for Children. Celá akce se odehrála v italském Rimini.

Na tuto akci vyrazili také zástupci z našeho oddílu jak v rolích závodníků, tak v rolích mezinárodních rozhodčích. Během tří závodních dnů jsme měli možnost změřit své síly s nejlepšími karatisty Evropy.

S radostí můžu napsat, že v našem oddíle trénují úspěšní reprezentanti a medailisté ME v tradičním karate:

Stručná statistika akce ME - Itálie 2022 za náš oddíl FKB:

Počet závodníků: 37 osob

Mezinárodní rozhodčí z našeho oddílu: 7 osob

Realizační tým: 11 osob

Doprovod: 4 osoby

Celkový počet osob za FKB: 53 osob

9x zlatá medaile

5x stříbrná medaile

15x bronzová medaile

4x 4. místo

Další umístění v individuálních disciplínách

zveřejníme ihned jak budou k dispozici oficiální výsledky

Kompletní seznam i s výsledky celé naší brněnské výpravy

Příjmení a jméno Kategorie Umístění
Brančík Teodor děti D 2. místo kata tým tradiční
Brulík Matyáš děti D 3. místo kata individuál sportovní
Cibuliak Alex děti D účast na ME
Červený Filip děti C 1. místo kata individuál sportovní, 4, místo enbu mix
Dvořák Viktor děti A 3. místo kihon ippon kumite
Dvořáková Eliška děti C účast na ME
Dyčková Anna děti B 2. místo kata individuál sportovní
Fiala Jan kadet 3. místo kata individuál sportovní, 4. místo enbu muž - muž
Göth Albert děti D účast na ME
Göthová Rozálie děti D 3. místo kata individuál tradiční, 3. místo jiyu ippon kumite tým
Jabandžiev Adam děti B 4. místo enbu mix, 4. místo muž - muž
Janáčková Veronika kadet účast na ME
Kawulok Lukáš junior 3. místo kumite tým, 4. místo enbu mix
Kučera Ondřej junior 3. místo kumite tým
Kučera Pavel youth 1. místo kata individuál tradiční, 1. místo kumite, 1. místo fukugo, 2. místo kumite tým
Kučerovský Daniel děti D 2. místo kata tým tradiční
Lesníková Sofie děti D 3. místo jiyu ippon kumite
Mišun André Teodor youth 1. místo kata tým tradiční, 1. místo enbu muž - muž, 2. místo kumite tým
Musil Oliver kadet 4. místo enbu muž - muž
Musil Vincent děti C 3. místo kata individuál tradiční, 3. místo kata individuál sportovní
Okleštěk Jan older senjor 3. místo fukugo
Pallich Jakub děti D 2. místo kata tým tradiční
Pallichová Kateřina děti C 1. místo kata individuál sportovní
Pokorný Petr junior 2. místo enbu mix
Poledník Jan junior 3. místo kumite tým
Richter Jakub youth 1. místo kata tým tradiční, 3. místo kata individuál sportovní
Smetanová Eliška junior 1. místo kata tým tradiční, 4. místo enbu mix
Smíšek Filip youth 1. místo kata tým tradiční, 1. místo enbu muž - muž, 2. místo kumite tým tradiční, 3. místo fukugo
Staníček Martin older senior 3. místo kata individuál tradiční
Staníčková Barbora junior 1. místo kata tým tradiční, 2. místo enbu mix
Staníčková Tereza youth 1. místo kata tým tradiční, 3. místo kata individuál tradiční
Svobodová Tamara děti D 3. místo jiyu ippon kumite tým
Ščuglík Filip kadet účast na ME
Vašíková Rozálie děti B 1. místo kata individuál sportovní, 2. místo kihon, 3. místo kata individuál sportovní, 4. místo enbu mix
Wendrinská Agata kadet účast na ME
Wendrinská Alicja děti D 3. místo jiyu ippon kumite tým
Zelený Jan děti C 3. místo kata individuál tradiční
Žalud Pavel junior účast na ME


Kde cvičíme / kontakty na trenéry

Tělocvična:
ZŠ Otevřená
Brno - Žebětín
mob.: 777 675 262

Kontakty na hlavní trenéry:
Mgr. Martin Staníček (3 DAN): 777 675 262
Mgr. Václav Cetl (3 DAN): 732 757 236 Své dotazy zasílejte na e-mailovou adresu info@ospprtk.cz