Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno

Úspěch na MS WFF 2019

Dne 31. října až 3. listopadu se v Německu konalo 8th World Fudokan Karate Championships (kadet, junior, dorost a senior). Celá akce se odehrála v Německu v Sindelfingenu u Stuttgartu.

Na akci vyrazili také zástupci z našeho oddílu jak v rolích závodníků, tak také v rolích mezinárodních rozhodčích. Během třech závodních dnů jsme měli možnost změřit své síly s nejlepšími karatisty světay .

S radostí můžu napsat, že v našem oddíle trénují úspěšní reprezentanti a medailisté MS v tradičním karate. Jsme velice rádi, že se nám podařilo navázat na naše úspěchy ze světových akcí 33th European traditional Karate Championship v Srbsku (Bělehrad), 34th European traditional Karate Championship v Rumunsku (Pitesti), 24th EUROPEAN FUDOKAN CHAMPIONSHIPS AND EUROPEAN CUP For children v Slovinsku (Portorož) a 7th World Fudokan Karate Championship v Rumunsku (Cluj)

Stručná statistika akce MS WFF 2019 za náš oddíl:

Počet závodníků: 35 osob

Mezinárodní rozhodčí: 3 osoby

Realizační tým FKB: 8 osob

Doprovod: 18 osob

Celkový počet osob za FKB: 53 osob

Úspěchy našeho oddílu Fudokan karate Brno na MS WFF 2019:

4x zlatá medaile

3x stříbrná medaile

7x bronzová medaile

3x 4. místo

 

Zde je seznam závodníků i s jejich úspěchy:

Brančík Teodor – 3. místo kata individuál (děti-D)
Cetl Václav – 1. místo kata tým (older senior), 4. místo EnBu muž-muž (older senior)
Červený Filip – 2. místo kata individuál (děti-A)
Hrubý Rostislav – 1. místo kata tým (older senior)
Kadlecová Adéla – 1. místo kata tým (děti-D), 3. místo kumite tým (jiyu ippon, děti-D)
Kawulok Lukáš – 3. místo kata individuál (kadet)
Křivánková Tereza – 2. místo kata tým (juniorky), 3. místo EnBu mix (youth)
Kučera Pavel ml. – 1. místo kata individuál (junioři)
Kučerovský Daniel – 2. místo kata individuál (děti-C)
Kučerovský Vít – 3. místo EnBu mix (youth)
Maarová Lucie – 3. místo kumite tým (jiyu ippon, děti-D)
Mišun André Teodor – 4. místo EnBu muž-muž (junioři)
Pokorný Marek – 3. místo kata individuál (děti-B)
Richter Jakub – 4. místo EnBu mix (junioři)
Smetanová Eliška – 1. místo kata tým (děti-D), 3. místo kumite tým (jiyu ippon, děti-D), 3. místo kata individuál (děti-D)
Smíšek Filip – 4. místo EnBu muž-muž (junioři)
Staníček Martin – 1. místo kata tým (older senior), 4. místo EnBu muž-muž (older senior)
Staníčková Barbora – 1. místo kata tým (děti-D), 3. místo kumite tým (jiyu ippon, děti-D)
Staníčková Tereza – 2. místo kata tým (juniorky)
Trtílková Simona – 1. místo kata tým (masters), 2. místo kata tým (juniorky), 3. místo kata individuál (junioři), 4. místo EnBu mix (junioři)

Další závodníci, kteří reprezentovali naši republiku jsou:

Glovňa Sebastian
Kaluža Lukáš
Křížová Marie
Kučera Ondřej
Musil Oliver
Novotná Michaela
Pallich Jakub
Pokorný Ondřej
Pokorný Petr
Poledník Jan
Reichardt David
Reichardtová Aneta
Sobola Michal
Ščuglík Filip
Válek Ondřej

 

Odkaz na kompletní výsledky české výpravy (stránky fudokan.cz)

Odkaz na forogalerii MS WFF th World Fudokan Karate Championships



Kde cvičíme / kontakty na trenéry

Tělocvična:
ZŠ Otevřená
Brno - Žebětín
mob.: 777 675 262
Kontakty na hlavní trenéry:
Mgr. Martin Staníček (3 DAN): 777 675 262
Mgr. Jitka Čihounková Ph.D. (3 DAN): 775 730 207
Mgr. Václav Cetl (3 DAN): 732 757 236