Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno

Úspěch na ME WFF 2018

Dne 6. až 9. prosince se konal ve Slovinsku 24th EUROPEAN FUDOKAN CHAMPIONSHIPS (For Cadets, Juniors, Youth, Seniors and Veterans) AND EUROPEAN CUP For children (od 5. do 9. prosince 2018 ve slovinské Portoroži). Celá akce se odehrála v Porotroži.

Na akci vyrazili zástupci i z našeho oddílu jak v rolích závodníků, tak také v rolích mezinárodních rozhodčích. Během třech závodních dnů jsme měli možnost změřit své síly s nejlepšími karatisty Evropy.

S radostí můžu napsat, že v našem oddíle trénují úspěšní reprezentanti a nyní už i medailisté ME v tradičním karate.

Stručná statistika akce ME WFF 2018 za náš oddíl:

Počet závodníků: 32 osob

Realizační tým: 5 osob

Celkový počet členů výpravy za náš oddíl: 53 osob

Úspěchy našeho oddílu Fudokan karate Brno na ME WFF 2018:

Individuální disciplíny:

3x zlatá medaile

1x stříbrná medaile

8x bronzová medaile

2x 4. místo

Týmové disciplíny:

5x stříbrná medaile

5x bronzová medaile

2x 4. místo

Celkový počet medailí (individuální a týmové disciplíny) na ME WFF 2018:

3x zlatá medaile

6x stříbrná medaile

13x bronzová medaile

4x 4. místo

Seznam závodníků i s jejich úspěchy:

Berlandi Yann – 4. místo kata individuál (sportovní karate)
Cetl Václav – 2. místo Enbu Muž-Muž (younger seniors), 2. místo kata tým (older seniors)
Hrubý Rostislav – 2. místo kata tým (older seniors)
Kadlecová Adéla – 4. místo kata individuál (sportovní karate)
Kaluža Lukáš – 2. místo Enbu Muž-Muž (juniors)
Kawulok Lukáš – 3. místo kumite tým (cadets)
Kawulok Ondřej – 3. místo kumite tým (juniors)
Kučera Ondřej – 3. místo kumite tým (cadets)
Kučera Pavel – 3. místo kumite tým (juniors)
Kučerovský Vít – 2. místo Enbu Muž-Muž (youth), 2. místo kata tým (youth)
Květoň Jakub – 2. místo Enbu Muž-Muž (youth), 2. místo kata tým (youth), 3. místo Fukugo (youth),  3. místo kata individuál (sportovní karate)
Květoň Václav – 2. místo kata tým (youth), 3. místo kumite tým (juniors)
Maarová Lucie – 3. místo kata individuál (sportovní karate)
Mika Dalibor – 3. místo kata individuál (sportovní karate)
Miková Karolína – 1. místo kata individuál (sportovní karate), 1. místo kihon kumite
Mišun Teodor André – 3. místo Enbu Muž-Muž (cadets), 3. místo kata tým (cadets), 3. místo kata individuál (sportovní karate)
Poledník Jan – 3. místo kata individuál (sportovní karate)
Richter Jakub – 2. místo Enbu Muž-Muž (juniors), 2. místo kata individuál (cadets), 4. místo Enbu Muž-Žena (cadets),  3. místo kata tým (cadets), 3. místo kumite tým (cadets), 1. místo kata individuál (sportovní karate)
Smíšek Filip – 3. místo kata individuál (cadets), 3. místo Enbu Muž-Muž (cadets), 3. místo kata tým (cadets), 3. místo kumite tým (cadets)
Staníček Martin – 2. místo Enbu Muž-Muž (older seniors), 2. místo kata tým (older seniors), 4. místo Enbu Muž-Žena (younger seniors),
Staníčková Barbora – 3. místo kata individuál (sportovní karate)
Staníčková Tereza –  3. místo kata tým (juniors), 4. místo Enbu Muž-Žena (cadets)
Trtílková Simona – 3. místo kata tým (juniors)

 

Další závodníci, kteří reprezentovali naši republiku jsou Brančík Teodor, Hrdá Sára, Janáček Václav, Janáček Vojtěch, Smetanová Eliška, Ščuglík Filip, Bárta Jakub, Křivánková Tereza, Smíšková Lucie.

Odkaz na kompletní výsledky české výpravy (stránky fudokan.cz)



Kde cvičíme / kontakty na trenéry

Tělocvična:
ZŠ Otevřená
Brno - Žebětín
mob.: 777 675 262

Kontakty na hlavní trenéry:
Mgr. Martin Staníček (3 DAN): 777 675 262
Mgr. Václav Cetl (3 DAN): 732 757 236 Své dotazy zasílejte na e-mailovou adresu info@ospprtk.cz