Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno

Mistrovství Evropy ETKF

Místo: Srbsko (Bělehrad)

Termín: 14. - 16.9. 2018

Propozice na stránkách ETKF, (propozice v . pdf)

Na závody svaz Fudokanu ČR nominoval závodníky viz dokument Nominace ME 2018

Soupiska na závody

Výsledková listina (odkaz na fudokan.cz), Výsledky brněnských karatistů, Výsledková listina zemí

Officiální výsledkové listiny (individuální disciplíny, týmové disciplíny)

Fotografie, Fotogalerie na ČFTKFS

 

Úspěch na ME ETKF 2018

Dne 13. až 16. září se v Srbsku konal 33th European traditional Karate Championship (kadet, junior, dorost a senior). Celá akce se odehrála v Bělehradě.

Na akci vyrazili zástupci i z našeho oddílu jak v rolích závodníků, tak také v rolích mezinárodních rozhodčích. Během třech závodních dnů jsme měli možnost změřit své síly s nejlepšími karatisty Evropy.

S radostí můžu napsat, že v našem oddíle trénují úspěšní reprezentanti a nyní už i medailisté ME v tradičním karate.

Stručná statistika akce ME ETKF 2018 za náš oddíl:

Počet závodníků: 15 osob

Realizační tým: 1 osoba

 

Úspěchy našeho oddílu Fudokan karate Brno na ME ETKF 2018:

4x stříbrné medaile – diciplíny kata individuál 2x, fukugo 1x a enbu muž-žena 1x

3x bronzové medaile – disciplíny kata tým 1x, enbu muž-muž 2x

2x 4. místo – diciplína enbu muž-muž

1x 5. místo. – disciplína kata tým

 

Zde je seznam závodníků i s jejich úspěchy:

Richter Jakub – 2. místo kata individuál (Kadeti), 2. místo Enbu Muž-Žena (Kadeti), 2. místo Fukugo (Kadeti), 3. místo kata tým (Kadeti), 3. místo Enbu Muž-Muž (Youth)

Smíšek Filip – 3. místo kata tým (Kadeti), 3. místo Enbu Muž-Muž (Kadeti)

Mišun André Teodor – 3. místo kata tým (Kadeti), 3. místo Enbu Muž-Muž (Kadeti)

Kučera Pavel – 2. místo kata individuál (Junioři)

Staníčková Tereza – 2. místo Enbu Muž-Žena (Kadeti)

Kaluža Lukáš – 3. místo Enbu Muž-Muž (Youth)

Bárta Jakub – 4. místo Enbu Muž-Muž (Kadeti)

Kawulok Lukáš – 4. místo Enbu Muž-Muž (Kadeti)

Cetl Václav – 4. místo Enbu Muž-Muž (Young seniors), 5. místo kata tým (Young seniors)

Staníček Martin – 4. místo Enbu Muž-Muž (Young seniors), 5. místo kata tým (Young seniors)

Sobola Michal – 5. místo kata tým (Young seniors)

Další závodníci, kteří reprezentovali naši republiku jsou Křivánková Tereza, Trtílková Simona, Smíšková Lucie a Kučerovský Vít.

Odkaz na kompletní výsledky české výpravy (stránky fudokan.cz)

Odkaz na stránky Spolku tradičního karate ČR



Kde cvičíme / kontakty na trenéry

Tělocvična:
ZŠ Otevřená
Brno - Žebětín
mob.: 777 675 262

Kontakty na hlavní trenéry:
Mgr. Martin Staníček (3 DAN): 777 675 262
Mgr. Václav Cetl (3 DAN): 732 757 236 Své dotazy zasílejte na e-mailovou adresu info@ospprtk.cz