Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno

Úspěch na ME WTKU 2021

Dne 2. až 6. října se v Polsku konal 1st European traditional Karate Chamionship platformy WTKU. WTKU (World Traditional Karate-do Union) sdružuje organizace WTKF (World Traditional Karate-Do Federation), WFF (WORLD FUDOKAN FEDERATION) a WBKA (World Budo Karate Association). Celá akce se odehrála v polských Katowicích.

Na tuto akci vyrazili také zástupci z našeho oddílu jak v rolích závodníků, tak v rolích mezinárodních rozhodčích. Během dvou závodních dnů jsme měli možnost změřit své síly s nejlepšími karatisty Evropy.

S radostí můžu napsat, že v našem oddíle trénují úspěšní reprezentanti a medailisté ME v tradičním karate. Celá naše závodní příprava byla ztížena celosvětovou situací s COVID-19. Jsme velice rádi, že se nám i přes veškeré překážky podařilo navázat na náše předchozí úspěchy:

Stručná statistika akce ME - Polsko 2021 za náš oddíl FKB:

Počet závodníků: 38 osob

Realizační tým, rozhodčí: 6 osoby

Doprovod: 11 osoby

Celkový počet osob za FKB: 49 osob

3x zlatá medaile

5x stříbrná medaile

8x bronzová medaile

8x 4. místo

Další umístění v individuálních disciplínách

Kompletní seznam i s výsledky celé naší brněnské výpravy

Příjmení a jméno Umístění
Brančík Teodor 3. místo EnBu muž-muž (kadeti)
Brulík Matyáš 10. místo kata individuál (děti C)
Cetl Václav 2. místo kata tým (older senior), 2. místo EnBu muž-muž (older senior)
Červený Filip 8. místo kata individuál (děti B), 8. místo kata tým (děti AB)
Dvořák Viktor startoval(a) a reprezentoval(a) bez medailového umístění
Dvořáková Eliška 4. místo kata tým (děti AB)
Dyčková Anna 4. místo kata tým (děti AB), 5. místo kata individuál (děti A)
Fiala Jan 1. místo kata tým (kadeti)
Glovňa Sebastian 4. místo jiyu ippon kumite (děti D), 4. místo kata individuál (děti D), 4. místo EnBu muž-muž (děti CD)
Göth Albert 8. místo kata tým (děti CD), 12. místo kata individuál (děti C)
Göthová Rozálie 3. místo kata individuál (děti C)
Janáček Václav 8. místo kata tým (děti CD)
Janáčková Veronika 3. místo kata tým (děti D), 7. místo kata individuál (děti D)
Kawulok Lukáš 2. místo EnBu mix (junioři), 3. místo kumite tým (junioři)
Kučera Ondřej 2. místo kumite tým (junioři)
Kučerovský Daniel 11. místo kata individuál (děti D)
Lesníková Sofie 6. místo kata individuál (děti D)
Maarová Lucie 1. místo kata tým (kadeti), 3. místo EnBu mix (kadeti)
Mišun André Teodor 2. místo EnBu muž-muž (junioři), 3. místo kumite tým (junioři), 3. místo kata tým (junioři)
Musil Oliver 1. místo kata tým (kadeti), 3. místo EnBu muž-muž (děti D)
Musil Vincent 8. místo kata tým (děti AB)
Pallich Jakub 6. místo kata individuál (děti D)
Pokorný Marek 4. místo EnBu muž-muž (děti CD), 6. místo jiyu ippon kumite (děti C), 8. místo kata tým (děti CD)
Pokorný Ondřej 3. místo EnBu muž-muž (děti D)
Pokorný Petr 1. místo EnBu mix (junioři), 3. místo EnBu muž-muž (junioři)
Poledník Jan 3. místo kumite tým (junioři), 3. místo EnBu muž-muž (junioři)
Richter Jakub 2. místo kumite tým (junioři), 3. místo kata tým (junioři), 4. místo kata individuál (junioři)
Smetanová Eliška 1. místo kata tým (kadeti), 2. místo EnBu mix (junioři)
Smíšek Filip 2. místo kumite tým (junioři), 2. místo EnBu muž-muž (junioři), 3. místo kata tým (junioři)
Sobola Michal 2. místo kata tým (older senior)
Staníček Martin 2. místo kata tým (older senior), 2. místo EnBu muž-muž (older senior)
Staníčková Barbora 1. místo kata tým (kadeti), 1. místo EnBu mix (junioři), 4. místo kata individuál (kadeti)
Staníčková Tereza 4. místo kata individuál (junioři)
Ščuglík Filip 1. místo kata tým (kadeti), 3. místo EnBu mix (kadeti), 3. místo EnBu muž-muž (kadeti)
Štětina Vít 4. místo kata individuál (děti B), 8. místo kata tým (děti AB)
Vašíková Rozálie 4. místo kata tým (děti AB), 7. místo kata individuál (děti B)
Wendrinská Agata 3. místo kata tým (děti D)
Wendrinská Alicja 3. místo kata tým (děti D), 6. místo kata individuál (děti D)



Kde cvičíme / kontakty na trenéry

Tělocvična:
ZŠ Otevřená
Brno - Žebětín
mob.: 777 675 262

Kontakty na hlavní trenéry:
Mgr. Martin Staníček (3 DAN): 777 675 262
Mgr. Václav Cetl (3 DAN): 732 757 236 Své dotazy zasílejte na e-mailovou adresu info@ospprtk.cz