Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno

Výzva č. 2

Výzva trenérů: 15.-21.3.2021

vyzva-2.png

Karate část výzvy - druhá kata / kihon

Během týdne od 15. do 21. března si procvičíš svou druhou kata. Pokud ještě žádnou kata neznáš (chodíš ve středu do Náboru) procvičíš si Kihon.

Kondiční část výzvy - Rozhledny

Během týdne od 15. do 21. března bychom chtěli, abyste podnikli alespoň jeden výlet na rozhlednu ve vašem okolí (okolí svého bydliště). Zde jsou naše návrhy:

Výletů během týdne můžeš udělat víc. Za každou navštívenou rozhlednu získáš bonus 15 bodů. Stále platí platí, že za každý kilometr, který ujdeš, získáš 2 body.

Vaši procházku vždy proberte s vašimi rodiči (platí pro mladší 18 let). Vždy se chovejte zodpovědně, tzn. myslete na to, že jste v přírodě, dbejte na vaši bezpečnost a buďte ohleduplní. Během procházky pořiďte několik fotografií, které nám opět nahrajete na náš Google Disk. Fotky stáhněte do počítače, pojmenujte prijmeni-jmeno-rozhledna-01. Pokud si na začátku vaší procházky spustíte ve vašem telefonu turistickou aplikaci např. Stopaře (od mapy.cz), nebo Adidas Running nebo něco podobného, můžete nám po skončení procházky nahrát i tzv. Screenshot vaší obrazovky s vaší trasou. Pokud aplikaci nemáte, vyznačte vaši trasu do mapy.cz a nahrajte nám tento Screenshot (ukázka 1ukázka 2).

Je jen na tobě, kolik výletů na rozledny podnikneš!

Sledovat nás můžete také na Instagramu a Facebooku

Instagram - oficiální instagramové stránky oddílu

Facebook - oficiální facebookové stránky oddílu

Odkaz na fotky, které nám posíláte (viz naše Fotogalerie)Kde cvičíme / kontakty na trenéry

Tělocvična:
ZŠ Otevřená
Brno - Žebětín
mob.: 777 675 262

Kontakty na hlavní trenéry:
Mgr. Martin Staníček (3 DAN): 777 675 262
Mgr. Václav Cetl (3 DAN): 732 757 236 Své dotazy zasílejte na e-mailovou adresu info@ospprtk.cz