Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno Fudokan karate Brno

Skupina Repre 2020/2021

DŮLEŽITÉ: Tréninky skupin Naděje, Repre děti a Repre dorost začínají příští týden v pátek,  11. 9. 2020.

Páteční cvičení je určeno karatistům, které si vyberou sami trenéři. Cvičení probíhá v pátek v určeném čase - informace viz níže. Pokud jste byli vybráni do skupiny Repre, odeslali jsme vám email s informacemi. V emailu najdete do jaké skupiny Repre jste zařazeni.

Skupina Naděje

Jde o skupinu karatistů, kterým chceme pomoci s rychlejším nástupem do jejich karate. Karatisté z této skupiny mají STV 9. kyu, nebo zatím žádný pásek nemají. Jde o děti ve věku 6 až 10 let. Cíl této skupiny je zlepšit Kihon, procvičit Kata a začít Kumite a připravit se co nejrychleji na další páskování. Druhým cílem této skupiny je zvládnutí choreografie EnBu a pádové techniky. Každý člen této skupiny se aktivně účastní vybraných závodů.

Termín: pátek

Čas: od 18:00 do 19:00

Cena: tuto tréninkovou jednotku vám hradí OSPPRTK, vyžadujeme ale, abyste na tréninky chodili pravidelně a zodpovědně. Absenci je třeba omluvit emailem.

Skupina Repre děti

Jde o skupinu karatistů, kteří již chodí pravidelně závodit, případně chceme aby se začali závodů účastnit. Jsou to děti ve věku 7 až 13 let. Členy této skupiny jsme vybrali na základě jejich výkonnosti. Cíl této skupiny je připravovat se na závody v dětských kategoriích.

Každý člen této skupiny se aktivně účastní vybraných závodů.

Jste - li v seznamu a nechcete být do skupiny zařazeni, napište nám to emailem.

Termín: pátek

Čas: od 19:00 do 20:00

Cena: 500,- Kč / pololetí (v případě, že má cvičenec zaplaceny 2 tréninky v I. pololetí 2020/2021)

Vyžadujeme, abyste na tréninky chodili pravidelně a zodpovědně. Absenci je třeba omluvit emailem. Pokud se tréninků nebudete účastnit pravidelně, budečte z této páteční skupiny vyřazení.

Skupina Repre dorost

Jde o skupinu karatistů, kteří již chodí pravidelně závodit, spousta těchto závodníků se již účastnila mezinárodních závodů. Jsou to cvičenci starší 13 let. Členy této skupiny jsme vybrali na základě jejich výkonnosti. Cíl této skupiny je připravovat se na závody v kategoriích kadet a výše.

Každý člen této skupiny se aktivně účastní vybraných závodů.

Jste - li v seznamu a nechcete být do skupiny zařazení, napište nám to emailem.

Termín: pátek

Čas: od 20:00 do 21:00

Cena: 500,- Kč / pololetí (v případě, že má cvičenec zaplaceny 2 tréninky v I. pololetí 2020/2021)

Vyžadujeme, abyste na tréninky chodili pravidelně a zodpovědně. Absenci je třeba omluvit emailem. Pokud se tréninků nebudete účastnit pravidelně, budečte z této páteční skupiny vyřazení.Kde cvičíme / kontakty na trenéry

Tělocvična:
ZŠ Otevřená
Brno - Žebětín
mob.: 777 675 262

Kontakty na hlavní trenéry:
Mgr. Martin Staníček (3 DAN): 777 675 262
Mgr. Václav Cetl (3 DAN): 732 757 236 Své dotazy zasílejte na e-mailovou adresu info@ospprtk.cz